Ska-Neva - Chimik Woskriesiensk Typy
Przegląd meczu
18.02 - dzień, w którym Ska-Neva i Chimik Woskriesiensk zmierzą się ze sobą w meczu należącym do kategorii Rosja pod auspicjami turnieju VHL. Gra rozpocznie się o 11:00. Jeśli lubisz obstawiać sport, na tej stronie znajdziesz statystyki gier i oparte na nich prognozy.
H2H i poprzednie wyniki
Ska-Neva i Chimik Woskriesiensk mierzyli się ze sobą na lodowisku hokejowym kilka razy, przy czym Ska-Neva wygrał mecze 5, a Chimik Woskriesiensk wygrał 11 z rozegranych 16. Różnica między zdobytymi bramkami a bramkami straconych we wszystkich rozegranych meczach to 37-55. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 29.09.25, a końcowy wynik to 1:2.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 10 ostatnich meczów Ska-Neva we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji
3 / 10 ostatnich meczów Chimik Woskriesiensk we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji
5 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Chimik Woskriesiensk zwycięstwem w 3. tercji
Postaw:1x2 - 3 okres - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Ska-Neva we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji
3 / 10 ostatnich meczów Chimik Woskriesiensk we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji
4 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Chimik Woskriesiensk zwycięstwem w 2. tercji
Postaw:1x2 - 2 okres - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Ska-Neva we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji
1 / 10 ostatnich meczów Chimik Woskriesiensk we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji
3 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Chimik Woskriesiensk zwycięstwem w 1. tercji
Postaw:1x2 - 1 okres - Z2
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Ska-Neva nie zremisowało
10 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Chimik Woskriesiensk nie zremisowało
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów Ska-Neva we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Ska-Neva
6 / 10 ostatnich meczów Chimik Woskriesiensk we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
7 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Chimik Woskriesiensk
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
3 / 10 ostatnich meczów Ska-Neva we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Ska-Neva
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Chimik Woskriesiensk nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 18.02.2026 18:40
Ska-Neva przegląd
Na tej stronie można znaleźć wszystkie dostępne statystyki meczów hokejowych Ska-Neva. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 2.7 goli strzelonych na mecz i 2 straconych goli na mecz. Całkowita liczba bramek zdobytych i straconych przez drużynę to 4.7. Z tych 10 gry Ska-Neva wygrał 7 i przegrał 3 meczów. Ponadto klub hokejowy zdobył 27 i stracił 20 bramek.
Chimik Woskriesiensk przegląd
Wszystkie dostępne statystyki wydajności drużyny Chimik Woskriesiensk można znaleźć w rozegranych meczach hokejowych 10 na tej stronie. W tych grach drużyna Chimik Woskriesiensk wygrała mecze 6 i przegrała mecze 4. Ich średnia wydajność pokazuje że stracili 1.9 goli na mecz i strzelili 3 goli. Ogólna średnia strzelonych i straconych goli Chimik Woskriesiensk wynosi 4.9, a klub strzelił 30 goli i stracił 19 goli.
Przepowiednie meczów
Silna analiza statystyczna klubów hokejowych Ska-Neva i Chimik Woskriesiensk doprowadziła nas do wniosku, że 1x2 - Z2 jest najkorzystniejszym zakładem na ten mecz. Jeśli zakład wygra, obliczony współczynnik wyniesie 1.77.
18/02/2026
Ska-Neva
Chimik Woskriesiensk
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 18.02.2026 18:40